🧡לציבור לקוחותינו, בחודש ינואר ישנם עומסי הזמנות ויתכנו מעט עיכובים. אוהבים

0

סל הקניות ריק

החזרות וזיכויים

מידע על החזרות 

החברה תאפשר לרוכש לבטל את הזמנתו ולהחזיר מוצר שרכש באתר, למעט מוצרי הלבשה תחתונה ובגד ים, בהתאם למדיניות החברה המפורטת להלן, ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981 והתקנות שהותקנו לפיו, וכפי שיעודכנו מעת לעת (להלן –”מדיניות החזרת ו/או החזרות וזיכויים“). לחברה שמורה הזכות לשנות ו/או לעדכן מעת לעת את מדיניות החזרת/החלפת המוצרים וזאת מבלי שתחויב לתת לרוכש הודעה כלשהי, אולם, הודעה על השינוי האמור תפורסם באתר.

עבור פריטים שלא יוחזרו בהתאם למדיניות המפורטת לעיל יתכן שלא יינתן החזר כספי, או  Paula Luca שיינתן החזר כספי לפי מחיר המכירה האחרון/הנוכחי, או שהם יישמרו בידי.

מוצר שהגיע פגום - אין צורך להחזיר אלינו- נא ליצור קשר עם שירות הלקוחות לקבלת זיכוי עבורו - יש לעדכן ב-48 שעות מאיסוף החבילה אחרת ייחשב המוצר למוצר שנעשה בו שימוש.

יש אפשרות להחזיר מוצר עד 14 ימים מרגע קבלתו - במידה והלקוח יחזיר את החבילה אחרי 14 יום מיום קבלת המוצר אצל הלקוח - מובהר בזאת כי חברת פאולה לוקה לא תזכה עבורו.

החזרת מוצרים אפשרית ממספר סיבות: המידה או הצבע שקיבלתם אינו מה שהזמנתם (קיימת סטייה של עד 30% מהצבע בתמונה).

במידה וקיים פגם בייצור המוצר - במצב זה מוצר חדש ישלח ללקוח לאחר שאנחנו נקבל את המוצר הפגום או נקבל תיעוד מצולם של הפגם במדויק.  החזרת מוצרים תתאפשר רק עם האריזה המקורית שלו, ללא סימני שימוש או כביסה. במקרה שאינכם מרוצים מהמוצר אותו קיבלתם מסיבה מסוימת שאינה מצוינת למעלה - קיימת אפשרות לבטל את העסקה בהתאם להוראות החוק, ולבצע משלוח אל אחת מכתובות המחסנים שלנו (הלקוח ישלם המשלוח).

לאחר שנקבל את המוצר ונאשר את הסטטוס שלו תקבלו זיכוי כספי לקנייה באתר או זיכוי כספי אל כרטיס האשראי במידה והעיסקה עומדת בקריטריון ההחזר ע"פ התקנון ועל פי החוק.

לפני החזרת המוצר הלקוח מחוייב ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו ולקבל את הכתובת להחזרות.  (ניתן ליצור קשר בצ'אט פייסבוק או אינסטגרם, בווטסאפ או במייל Info@PaulaLuca.com).

הלקוח אחראי לשלם את עלות המשלוח חזרה לכתובת ההחזרות.

יש לשלוח לשירות הלקוחות שלנו את מס' המעקב שסופק לך ע"י הדואר כדי שנוכל לזהות את החבילה - אחרת לא נוכל לוודא שאכן החבילה התקבלה במחסנינו ולזכות.

* יש לשלוח בדואר רשום ולא בדואר שליחים / מהיר או כל צורה אחרת - שכן המערכת שלנו לא תזהה החזרות כאלה והמשלוח יחזור ללקוח.

במקרה של ביטול העסקה והחזר המוצר לחברה, יוחזר ללקוח הסכום ששולם על ידו בגין המוצר או השירות, בניכוי דמי משלוח - התשלום יוחזר ללקוח רק לאחר קבלת המוצר המוחזר בחברה ולאמצעי התשלום שבו השתמש בעת ביצוע העסקה.

במידה והלקוח קיבל עדכון על איסוף המוצר מנקודת איסוף ובחר שלא לאסוף בזמן שהחבילה המתינה עבורו - הלקוח לא יקבל זיכוי אלא אם כן החבילה חזרה למחסנינו בצורה תקינה.

במידה והוחזר מוצר שקיבל הלקוח במשלוח בחינם, עלות הזיכוי תהיה פחות 15 ש”ח או 5% מסך ההזמנה - הגבוה מביניהם.

על הפרטים להיות במצב חדש וללא סימני שימוש ובאריזה המקורית.

 

 החזרות  וביטולים במחלקת OUTLET

מחלקת הOUTLET מכילה פריטים מוזלים שעלותם נמוכה משאר מוצרי החנות.

זמני המשלוח מהירים במיוחד- ולעתים מגיעים ללקוחות ביום שלמחרת ולכן אין אפשרות ביטול שכן במרבית המקרים המוצרים כבר נשלחו.

פריטים שנרכשו במחלקת הOUTLET אינם ניתנים להחזרה וזיכוי/החלפה.