🧡לציבור לקוחותינו, בחודש ינואר ישנם עומסי הזמנות ויתכנו מעט עיכובים. אוהבים

0

סל הקניות ריק

מדיניות משלוחים

✈ זמן הטיפול בהזמנה חדשה הוא כ-3 ימי עסקים בהם אנחנו מקבלים את ההזמנה שלך, אורזים אותה, ומעבירים אותה לחברת המשלוחים שלנו.
✈ זמן האספקה המשוער להזמנה חדשה הוא 14-21 ימי עסקים מרגע אישור ההזמנה.
✈ זמני המשלוח הינם הערכה והם יכולים להתארך כתוצאה מכתובת לא נכונה, תהליכי מכס (מהם אנחנו משתדלים להימנע) וסיבות אחרות נוספות.
✈ ביטול הזמנה ניתן לבצע עד 24 שעות מרגע ביצוע ההזמנה
✈ חבילה שלא בוטלה, ולא נאספה ע"י הלקוח לא תזוכה - על כן יש לאסוף את החבילות. במידה ויש צורך בהחזרתן - נא ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו.
במידה והזמנה לא הגיעה לכתובתה בתוך 35 ימי עסקים - יש ליצור עמנו קשר ואנחנו מתחייבים לתת החזר מלא.
כלל ההזמנות למעט הזמנות ממחלקת הOUTLET נשלחות במשלוח בינלאומי ומטופלות בישראל ע"י דואר ישראל - החבילות ישלחו ללקוחות לנק' איסוף הקרובה ביותר לבית הלקוח בכפוף למדיניות של דואר ישראל.
הזמנות ממחלקת הOUTLET יגיעו עם שליח עד בית הלקוח עד 7 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה.

 יום עסקים מתייחס לכל ימות השבוע (ראשון עד חמישי), למעט: יום ביצוע ההזמנה, ימי שישי, ימי שבת, ערבי חג, חג, שבתון, חול המועד וימי זיכרון.

שימו לב - מדי שנה, הזמנות שבוצעו בין 12.01 ל 08.02 יתכנו מס' ימים עיכוב נוספים בגין עומסים כבדים אשר נובעים מחגים בינלאומיים (צפי עיכוב של עד 7 ימי עסקים לזמן משלוח הרגיל). 

במידה ואספקת המוצר תתעכב על ידי "דואר ישראל" או על ידי עצירה במכס, מסיבות שאינן  קשורות בנו,  החברה תסיר כל אחריות להגעת המוצר ומסירתו ללקוח.  חברת "פאולה לוקה" עושה כל שביכולתה להמנע מעיכובים במסגרת החוק - ובמידה והמוצר יעוכב בדואר או במכס יהיה על הלקוח/ה לטפל בשחרורו.

 

שאלות נפוצות 

תוך כמה זמן אקבל את ההזמנה שלי?

 זמן הכנת ההזמנה לשליחה: 1-3 ימי עסקים, המשלוחים אורכים בממוצע 15-25 ימי עסקים.

האם אני מקבל מספר מעקב אחרי שאני מזמין?

כן, כל ההזמנות כוללות מספרי מעקב. זה יישלח אוטומטית לדוא"ל שלך שסיפקת לנו בעת ההזמנה.

האם תשלח לי דוא"ל כאשר ההזמנה שלי התקבלה?

כן, ישלח ודואר אלקטרוני לאישור מיד לאחר ביצוע ההזמנה, לעיתים יקח עד שעתיים לקבלת המייל - במידה ולא התקבל המייל - יש לבדוק בתיקיות השונות בדואר האלקטרוני.

כיצד אוכל לשלם?

אנחנו מכבדים את כל חברות האשראי הבינלאומיות הקיימות ובנוסף ישנה אפשרות לשלם בPaypal. בשלב זה אין אפשרות לשלם בביט או במזומן.

האם אוכל לבטל או לשנות את ההזמנה שלי?

כן. אפשר לבטל/לשנות את ההזמנה עד 12 שעות לאחר ביצוע ההזמנה, יש לשלוח לנו במייל או בווטסאפ את מספר ההזמנה ומה תרצו לשנות או לבטל. לאחר מכן לא יהיה ניתן לבטל/לשנות.

האם אוכל להחזיר או להחליף את ההזמנה שלי?

ראה דף את מדיניות ההחזרות שלנו

האם יש זיכוי כספי על החזרת מוצרים ?

כן, כאשר המוצר חוזר אלינו, במידה והוא במצב חדש וללא סימני שימוש - זיכוי יינתן בתוך 7 ימי עסקים.

יש לכם סניפים ?

חברתנו כרגע נותנת שירות ומכירה של ביגוד אופנה מוביל אונליין בלבד ואין לנו סניפים בישראל שאפשר להגיע אליהם.

האם המשלוחים מגיעים עד אליי הביתה??

המשלוחים שלנו מגיעים מחו"ל וכאשר מגיעים לארץ מועברים לידי דואר ישראל וחברות שליחויות נוספות להפצה פנים ארצית - בחלק מהמקרים המוצרים יגיעו עד בית הלקוח ובחלקם ימסרו לנקודת איסוף הקרובה ביותר לבית הלקוח. 

הזמנות ממחלקת OUTLET יגיעו עם שליח עד בית הלקוח.

האם יש תשלום מכס על המשלוח?

תשלום מכס או חיובים נוספים אינם נגבים על ידנו ולכן אין לנו אפשרות לדעת. אנו עושים כל מאמץ כדי להמנע עד כמה שאפשר מאי אילו חיובים נוספים שיגיעו ללקוחותינו.